advertise

آرایشگر سیار در اصفهان

با زیاد شدن جمعیت شهر ها و به خصوص شهر زیبای اصفهان و همچنین مشغله ها و مشکل کمبود وقت و ترافیک و .. برای همشهریان گرامی تیم موپیچ برای حل مسئله آرایشگاه و به خصوص اصلاح مو شما همراهان گرامی با به کارگیری تیم قدرتمند در زمینه آرایشگر سیار در اصفهان و آرایشگر در منزل اصفهان در محل مورد نیاز شما ارائه خدمات می نماید.

خدمات پیرایش آقایان بصورت سیار در اصفهان

آرایشگر سیار در اصفهان چگونه است؟

اگر وقت و فرصت رفتن به سالن های زیبایی و یا آرایشگاه را ندارید، اگر مشکل جسمانی یا حرکتی دارید، اگر فرد مورد نظر برای اصلاح سالمند است و رفتن به آرایشگاه برای ایشان کاری سخت و دشوار است دیگر نگران هیچ چیز نباشید کافیست با ما تماس بگیرید و با رزرو نوبت و هماهنگی یک آرایشگر سیار از تیم موپیچ را به محل مورد نظر خود اعزام کنید و تجربه بسیار شیرین و جدیدی را برای خود فراهم کنید.

پیرایش در منزل اصفهان | موپیچ

آرایشگر سیار و دوری از هرگونه بیماری های مسری

با توجه به این که محیط سالن های زیبایی و آرایشگاه ها بسیار حساس و آماده ی انتقال هر گونه بیماری خطرناک می باشند از این رو گزینه ی آرایشگر سیار می تواند به افراد حساس و دارای بیماری های زمینه ای و یا حتی کودکان کمک زیادی کند. توجه داشته باشید که آرایشگران سیار تیم موپیچ همه دارای کارت بهداشت و کارت واکسن کرونا می باشند، همچنین آرایشگر سیار قبل و بعد اصلاح تمامی وسایل و ابزار کار خود را با الکل و مواد ضد عفونی کننده ی مخصوص ضدعفونی و تمیز می کند.
همشهریان عزیز توجه داشته باشید که شما می می توانید کیف ابزار آرایشگاه مخصوص و خصوصی خود را داشته باشید و هنگا

طرز کار بسیار ساده و راحت آرایشگر سیار

با آرایشگر سیار در اصفهان دیگر نگران طرح زوج و فرد و یا استهلاک خودرو نباشید. با یک تماس ساده آرایشگر سیار را به محل مورد نظر اعزام کنید در ضمن مخل مورد نظر شما لازم نیست ویژگی خاصی داشته باشد. فقط نیاز به یک صندلی و یک پریز برق و سطح زمینی که به راحتی بعد از اصلاح تمیز شود. وسایل و ابزار آرایشگر سیار همگی به روز و مناسب با آرایشگری سیار می باشد و همه ی لوازم تیم به صورت شارژی (بدون سیم) می باشد به جز سشوار که نیاز به سیم سیار و یا پریز برق دارد، از این رو شما همراهان گرامی نگرانی بابت شرایط خاص محیط مورد نظر اصلاح نداشته باشید


آرایشگاه مردانه سیار در اصفهان | موپیچ

اعضای تیم موپیچ با حضور در محل شما برای ارائه خدمات پیرایش خدمات مورد نیاز شما را به صورت اختصاصی برای شما عزیزان انجام می دهند. ارائه خدمات آرایشگر سیار آقایان برای شهر اصفهان علاوه بر مزایای ذکر شده یک مزیت دیگر نیز دارد که آرایشگر شما بدون هیچ حواس پرتی و بصورت اختصاصی برای شما اجرای خدمات را دارد. اجرای خدمات زیبایی سر و صورت بصورت اختصاصی موجب نتیجه بهتر برای شما عزیزان می گردد.


آرایشگر سیار برای کودکان و سالمندان

تیم زیبایی موپیچ با در نظر گرفتن نیاز روز افزون جامعه نسبت ارائه خدمات زیبایی مثل کوتاهی و اصلاح مو سر و صورت در منزل تیم قدرت مندی متشکل از بهترین و با سابقه ترین آرایشگران سطح شهر اصفهان را استخدام نموده و با اعزام این عزیزان به منزل همشهریان گرامی هیچگونه محدودیتی در انجام خدمات برای سالمندان، کودکان، نوزادها، بیماران جسمی حرکتی و .. ندارد و به بهترین شکل ممکنه با ابزار بروز و پیشبینی محدودیت های ممکنه آماده ارائه انجام خدمات می باشد.
با تیم آرایشگر سیار موپیچ دیگر نگران ترس کودک خود از محیط آرایشگاه نباشید، آرایشگر متخصص ما به منزل شما می آید و در اتاق کودک دلبند شما در بین اسباب بازی ها و حس آشنای روزمره خود خدمات اصلاح و کوتاهی مو را دریافت می کند.
برای رزرو نوبت با کلیک روی دکمه زیر با ما در تماس باشید:

سالن زیبایی موپیچ

اعزام آرایشگر برای بیمارستان

تیم موپیچ برای همه ی شما همراهان عزیز آرزوی سلامتی و تن درستی دارد. اگر برای بیمار خود در بیمارستان نیاز به اعزام آرایشگر و انجام کوتاهی مو در بیمارستان توسط آرایشگر را دارید کافیست با ما در تماس باشید و با رزرو نوبت آرایشگر حرفه ای و مجرب را برای بیمار خود به بیمارستان اعزام کنید و این خدمات را به بهترین شکل دریافت نمایید. 
بعضی مواقع یکی از عزیزان شما باید برای روز های متوالی در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه ی متخصصیتن باشد، بدیهی است که پس از گذشت روز های زیاد بستری فرد بیمار از نظر ظاهری (موی سر و ریش) دچار آشفتگی و بی نظمی می شود که این امر بسیار در روحیه ی بیمار تاثیر منفی دارد از این رو تیم آرایشگران سیار موپیچ تصمیم گرفت این خدمات را در بیمارستان های اصفهان هم به انجام برساند.
تجربه نشان داده است که فرد بیمار پس از انجام اصلاح موی سر و ریش خود بسیار با نشاط و با روحیه شده است، اگر به دنبال روحیه گرفتن بیمار خود هستید حتما از این دسته خدمات استفاده نمایید.
برای آرایشگر در بیمارستان اصفهان نیاز نیست دغدغه و استرسی داشته باشید، اگر بیمار شما در اتاق خصوصی بستری باشد در بهترین حالت ممکن آرایشگر سیار کار کوتاهی و اصلاح مو را انجام می دهد ولی اگر اتاق خصوصی نباشد شما می بایست هماهنگی های لازم را قبل از اعزام آرایشگر به بیمارستان انجام دهید. 
توجه داشته باشید حتما قبل از رزرو آرایشگر سیار برای بیمارستان هماهنگی های لازمه را با مدیر بخش انجام دهید 
آرایشگر حرفه ای با وسایل تخصصی (سیار) به محل مورد نظر شما اعزام می شود و تجربه ی شیرینی را برای شما به ارمغان می آورد.
برای رزرو نوبت آرایشگر در بیمارستان های اصفهان لطفا با ما در تماس باشید : ۰۹۱۳۳۰۰۲۳۰۴

پاسخ به برخی از سوالات برای آرایشگر سیار در اصفهان

خیر، آرایشگران متخصص ما برای آمدن به منزل شما همشهریان گرامی تمام پیش بینی های لازم را انجام داده و تمامی وسایل مورد نیاز انجام یک اصلاح عالی و حتی حالت و استایل مو(سشوار، واکس و چسب مو) را به همراه خود دارد.
مشخصا برای رزرو نوبت و هماهنگی هرچه زودتر مثلا دو یا سه روز زودتر هماهنگ کنید خیلی بهتره ولی در صورت فوری و عجله ای بودن خدمات اصلاح چند ساعت زودتر هم اطلاع بدید انجام خدمات امکان پذیر هست.
برای رزرو نوبت آرایشگر در منزل اصفهان از طریق سایت به آدرس : moopich.ir 
و یا شماره تماس مجموعه موپیچ : ۰۹۱۳۳۰۰۲۳۰۴ با ما در ارتباط باشید.
بله، آرایشگران تیم موپیچ با گذراندن دوره های داخلی و خارجی و ساعت ها آموزش و تجربه آماده اصلاح و فرم دهی مو نوزاد یک ماهه (دختر و پسر) تا عزیزان سالمند می باشند. 
خیر، وسایل و ابزار آرایشگران تیم موپیچ از بروزترین و ها و مخصوص آرایشگر سیار می باشد و تمام شارژی و بدون سیم می باشند.
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.