advertise

رنگ کردن موی آقایان در اصفهان

بسیاری از آقایان با مو یا ریش های سفید و جوگندمی، بسیار خوش تیپ می شوند؛ اما برخی از آقایان نیز اصلا از این وضعیت خود راضی نبوده و تمایل دارند موهای سفید خود را با کمک رنگ کردن بپوشانند. از طرفی، برخی آقایان نیز تمایل دارند موهای خود را روشن تر یا تیره تر کنند تا تغییر اساسی را در ظاهر خود ایجاد کنند امروزه رنگ کردن مو یا پنهان کردن موهای سفید برای آقایان بسیار اهمیت دارد. رنگ موی خوب می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و تغییر چهره شما داشته باشد بنابراین نحوه انتخاب درست رنگ مو، یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در زیبایی است. اما برای اینکه همیشه بتوانید به بهترین شکل ممکن از رنگ مو و تاثیرات جذاب آن روی چهره استفاده کنید نیاز است اطلاعاتی در مورد رنگ مو داشته باشیم و آموزش صحیح و کاربردی رنگ مو را یاد بگیریم.

رنگ کار حرفه ای آقا در اصفهان

۱. انواع رنگ مو

رنگ مو ها به دو گروه کلی تقسیم می شود:
گروه اول رنگ موهای موقتی هستند که ممکن است به شکل محصولات مختلفی نظیر اسپری، شامپو، محلول، ماژیک و پودر فشرده در فروشگاه ها فروخته شوند. رنگ های موقتی قابلیت نفوذ به کوتیکول و ساختمان مو را ندارند و با پوششی از رنگ دانه ها روی کوتیکول مو که خارجی ترین لایه مو است، موجب تغییر رنگ مو می شوند.این نوع رنگ موها با یک یا چند بار شستن از روی مو پاک میشوند یا شدت خود را از دست میدهند.به عنوان مثال:اسپری های رنگی ،رنگ های ژله ای…
نوع دیگر رنگ مو، رنگ دائمی است که متداول ترین شکل رنگ کردن مو است. موادی که در ترکیبات رنگ موی دائمی استفاده شده است قابلیت نفوذ به عمق ساقه مو یعنی کورتکس مو را دارد. در این روش رنگ دانه های ساختار مو تغییر کرده و با شستشو پاک نمی شود. به عنوان مثال:سری رنگ های طبیعی،ماهگونی.

پیرایش در منزل اصفهان | موپیچ

۲. انتخاب رنگ مو

برای رنگ آمیزی بهتر مو یا ریش های خود بهتر است به تیپ رنگ پوست خود دقت کنید تا نمای زیباتری روی چهره شما ایجاد شود .بطور کلی کسانی که پوست های تیره یا به اصطلاح سبزه ای دارند بهتر است از سری رنگ های گرم(تناژ های بلوطی،ماهگونی،…) استفاده کنند و کسانی که پوست روشن و سفیدی دارند از رنگ های سرد (تناژهای زیتونی،نسکافه ای،دودی…) بابد بدانیم رنگ هایی که در البوم یا کاتالوگ رنگ وجود دارند همگی بروی موی دکلره تست شده اند و نمیتوان انتظار داشت روی موهای طبیعی همان رنگ را بدست بیاوریم.برای گرفتن نتیجه مطلوب بهتر است با یک متخصص رنگ مو مشورت کنید. رنگ ها در کاتالو

۳. نیروی متخصص رنک کار

تمامی افراد حاضر در تیم از افراد متخصص و مجرب در زمینه رنگ مو آقایان هستند. مجموعه موپیچ برای جلب رضایت شما عزیزان بالاترین میزان دقت را در انتخاب همکاران خود دارد تا مبادا خدمات اجرا شده توسط یکی از اعضای تیم موجب نارضایتی شما عزیزان گردد.
تمامی همکاران عزیز دارای مدرک معتبر آرایشگری مردانه می باشند و شما می توانید با خیال راحت خدمات زیبایی این مجموعه بهره مند شوید.


آرایشگاه مردانه سیار در اصفهان | موپیچ

۴. خدمات رنگ در مجموعه زیبایی موپیچ

در سالن زیبایی مردانه موپیچ علاوه بر خدمات هیرکات خدمات رنگ هم به دست متخصصین رنگ کار ما با بالاترین کیفیت صورت می گیرد. دسته ای از آقایان با بالا رفتن سنشان و نمایان شدن تارهای سفید در سر و صورت خود احساس بدی پیدا میکنند که در مجموعه موپیچ این مشکل به بهترین شکل حل می شود به گونه ای که موهای این دسته از عزیزان به دست متخصص رنگ کار موپیچ به طبیعی ترین شکل رنگ خواهد شد. برای آن دسته از مشتریانی که به دنبال رنگ موهای فانتزی یا مش های کلاهی هستند باید به عرض برسانیم در مجموعه زیبایی موپیچ این خدمات نیز با بالاترین کیفیت صورت می پذیرد.