advertise
اگر به هر دلیلی امکان مراجعه به سالن زیبایی را ندارید ما در این مجموعه تیمی از آرایشگران سیار با وسایل مخصوص را دور هم جمع کرده ایم که شما همراهان گرامی میتوانید با هماهنگی و رزرو وقت قبلی از این دسته از خدمات نهایت بهره را ببرید.
در سالن زیبایی موپیچ ما در هر قسمت متخصصین ویژه خود را داریم. 
در این مجموعه اصلاح کودک با بالترین کیفیت به دست متخصص اصلاح کودک صورت میگیرد در محیطی شاد و کودکانه به دور از هرگونه استرس. همچنین در لاین مختلف کار با مواد مثل کراتین مو و ویتامینه مو ما متخصصیت ویژه آن قسمت را استخدام نموده ایم کخ همگی دارای مدارک معتبر بین المللی و سابقه درخشان در این زمینه می باشند.
ایمان زارعی مدیریت سالن زیبایی از کودکی در زمینه های هنری مشغول بوده و از همان سنین پایین بسیار علاقه مند به استایل مو و دنیای مد و فسن داشته است. او پس از این که به سن ۱۷ سالگی رسید در کنار تحصیلات خود شروع به آموزش دیدن در سطح بین المللی در زمینه زیبایی (هیرکات، کار با مواد، گریم و متعادل سازی) نمود و در سن ۲۱ سالگی هطور حرفه ای وارد این عرصه گردید و به آروزی کودکی خود که داشتن سالنی تخصصی در زمینه خدمات زیبایی آقایان در اصفهان بود گردید و سالن زیبایی مو پیچ را تاسیس نمود.

ما همیشه در تلاش هستیم که اعتماد مشتریان عزیز را جلب کنیم و در اخر بهترین قیمت را برای متقاضیان عزیز ارائه می دهیم.
برای دریافت لیست قیمت ها با ما در تماس باشید.همچنین می توانید از صفحه های اجتماعی ما دیدن فرمایید تا از تخفیف های روز ما بهره مند شوید. با همراه باشید و به زیبایی خود بیش از بیش اهمیت دهید.

موپیچ با چندین سال سابقه کار در حوضه خدماتی آرایشگری و زیبایی خانوم ها و آقایان با مدرن ترین وسایل روز و بهترین قیمت بازار فعالیت دارد، این خدمات شامل اصلاح. کراتینه و احیا. رنگ و مش . پوست: پاکسازی . جوانسازی . وکس صورت(گوش و بینی) زیبایی: گریم صورت . پروتز مو خدمات داماد (مردان) ، کوتاهی و هیرکات زنانه / اپلاسیون / اصلاح ابرو . وکس صورت / رنگ و لایت /میکاپ / مانیکور پدیکور / کراتینه و احیا مو / انواع شینیون ، (زنان) می باشد.
این محیط آرام مدرن با آرایشگران مجرب که دارد یکی از بهترین سالن زیبایی می باشد..

اهداف ما

ارائه بهترین خدمات در زمینه آرایشگری .
رفع نیاز شما با جدیدترین متد روز دنیا.
مشاوره و ایده های جالب و زیبا برای صورت و موهای شما .
دارا بودن نیروهای متخصص در این حرفه.
هدف اصلی این مجموعه رضایت مشتریان خود می باشد .