advertise

آرایشگاه تخصصی کودک موپیچ

آرایشگاه کودک اصفهان

همواره دغدغه بسیاری از پدر و مادر ها کوتاهی و اصلاح موی سر کودکان خود بوده است، از آنجایی که همواره این امر با سختی ها و مشکلات خاص خود مواجه بوده است تیم موپیچ برای رفع این نیاز اساسی جامعه دست بکار شد. آرایشگاه کودک اصفهان در سالن موپیچ یک محیط کاملا اختصاصی با دکوراسیون مشخص و طراحی حرفه ای به عنوان سالن کودک است که علاوه بر دکوراسیون زیبا و جذاب برای کودکان از نظر بهداشت، ابزار و فنون اصلاح به صورت اختصاصی برای کودکان طراحی شده است. در آرایشگاه کودک ما کودک شما در محیطی مملو از اسباب بازی و المان های جذاب بصری قرار گرفته و حتی حین اصلاح میتواند از طریق مانیتور موجود در روبروی صندلی کارتون مورد علاقه خود را تماشا کند. علاوه بر این محیط آرایشگاه کودک به نحوی طراحی شده که سالن اصلاح کاملا اختصاصی بوده و حین اصلاح کودک شما، هیچ فرد دیگری بجز شما، آرایشگر و کودک در محیط حضور نداشته باشد.
شما همچنین می توانید برای راحتی و نداشتن دغدغه رفت و آمد از خدمات آرایشگر در منزل اصفهان مجموعه موپیچ استفاده نمایید.

بهترین آرایشگاه کودک اصفهان

آرایشگاه تخصصی کودک در اصفهان

آرایشگاه تخصصی کودک در اصفهان و خاطره ای جذاب. همیشه اولین تجربه ها و خاطره ها در ذهن کودکان به صورت عمیق و جاودانه نقش می بندد، اولین تجربه از اصلاح موی کودک نقش بسیار مهمی در رفتار کودک در مراتب بعدی اصلاح موی سر دارد، از این رو توصیه ی متخصصان ما این است که همواره برای اصلاح موی سر کودکان خود به سالن ها و آرایشگاه های مخصوص کودک مراجعه کنید و اصلاح موی سر کودکان خود را به متخصصین در این زمینه بسپارید تا در نتیجه کودک یا نوزاد شما ذهنیت مثبتی از آرایشگاه داشته و در محیطی شاد و کودکانه خاطره ی شیرینی برای وی رقم بخورد و در نتیجه برای مراتب بعدی اصلاح با ذوق و نشاط به آرایشگاه کودک مراجعه کند.

پیرایش کودک اصفهان | موپیچ

نیروی متخصص در آرایشگاه کودک

تمامی افراد حاضر در تیم از افراد متخصص و مجرب در زمینه اصلاح موی سر کودک و نوزاد هستند. مجموعه مو پیچ برای جلب رضایت شما عزیزان بالاترین میزان دقت را در انتخاب همکاران خود دارد تا مبادا خدمات اجرا شده توسط یکی از اعضای تیم موجب نارضایتی شما عزیزان گردد. تمامی همکاران عزیز دارای مدارک معتبر بین المللی می باشند و شما می توانید با خیال راحت خدمات زیبایی کودکان دل بند خود را به ما بسپارید. برای رزرو نوبت برای آرایشگاه کودک در اصفهان با شمارخ ۰۹۱۳۳۰۰۲۳۰۴ در تماس باشید

رعایت اصول بهداشتی در آرایشگاه کودک

اولین و آخرین اولویت برای تیم موپیچ و تک تک اعضای آن، رعایت بهداشت و کمک به حفظ سلامت جامعه می باشد. تیم ما با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی سعی دارد بهترین خدمات زیبایی برای کودکان در اصفهان را برای شما عزیزان رقم بزند. اگرچه محیط آرایشگاه همواره ضد عفونی شده و تمامی ابزار آرایشگاهی بین کار با الکل ضد عفونی میشوند، با این وجود کودکان دارای حساسیت‌های بیشتری هستند و بهتر است محیط آرایشگاه کودک محیطی جدا از بزرگسالان باشد. سالن آرایش کودک موپیچ از نظر موقعیت و فضا کاملا مجزا از سالن بزرگسال بوده و از ابزار، وسایل و حتی سیستم تهویه هوای مستقلی استفاده میکند.


آرایشگاه کودک در اصفهان | موپیچ

محیط کودکانه و رفع ترس کودک از آرایشگاه

سالن موپیچ، بخش کودکان (آرایشگاه کودک اصفهان) با دیزاین و دکوراسیون شیک و کودکانه همراه با پخش انیمیشن و بازی های جذاب محیطی فوق العاده دلنشین برای کودکان و نوجوانان می باشد که این امر باعث می شود کودک احساس ترس از محیط و ابزار آرایشگاهی نکند و با خیالی راحت و بدون استرس و تنش، اصلاح موی سر و فرم دهی آن به بهترین شکل انجام پذیرد.نشستن به صورت ثابت و بی حرکت روی یک صندلی و حرکت قیچی و ابزار آرایشگری در اطراف سر کودک ممکن است در تجربه‌های اول برای کودکان خوشایند نباشد و بهترین راه رفع این مشکل ایجاد محیط‌های کودکانه با دکوراسیون زیبا و مشغول کردن کودک با ابزار بازی، فیلم و موسیقی کودکان است. در آرایشگاه کودک اصفهان(موپیچ)، کودک پس از قرارگیری در محیط کودکانه و کمی بازی با وسایل موجود، روی صندلی مخصوص کودک نشسته و حین تماشای کارتون فرایند اصلاح موی سر انجام میشود. در این شرایط نه تنها کودک شما از اصلاح و آرایشگاه نخواهد ترسید، بلکه محیط آرایشگاه کودک به عنوان یکی از محل‌های مورد علاقه و کوتاه کردن مو به عنوان بهترین خاطرات کودک شما محسوب خواهد شد.


جدیدترین و بروزترین مدل موهای کودک

اعضای تیم موپیچ مسلط بر اجرای انواع مدل موهای کودکانه (دخترانه و پسرانه) با حرفه ای ترین و بروز ترین ابزار مخصوص آرایشگاه کودک آماده ی ارائه خدمات در سطحی بالا و رضایت بخش برای شما همراهان گرامی می باشد.
آرایشگر ماهر با آنالیز صورت و فرم سر کودک نسبت به کوتاهی و اصلاح مو اقدام می کند. معمولا جنس موی کودک در این سن بسیار نازک و کم حجم می باشد که کوتاهی و فرم دهی این دسته از مو نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد، از این رو حتما برای اصلاح موی فرزند خود به آرایشگاه مخصوص کودک مراجعه فرمایید.
شما عزیزان می توانید با یک جستجوی ساده در فضای مجازی و یا موتور جستجوی گوگل نمونه مدل موهای کودک را مشاهده و از بین آن ها انتخاب نمایید. اکثر اوقات برای کودکان زیر یک سال طرح و مدل خاصی نمی توان اجرا کرد(به دلیل نازک بودن و تراکم  کم موی نوزادان) ولیکن دور سر این فرشته های کوچک به صورت کوپ انگلیسی خالی می شود و به همراه خط دور گردن باعث بوجود آمدن مدلی زیبا و مرتب می گردد. 
با این حال برای کودکان با سنین بالاتر یکی از جذاب ترین مدل موهای سال جدید یعنی مدل موی اسپایکی را می توان اجرا کرد.
پیرایشگر کودک باید علاوه بر مهارت از نظر اخلاقی و روحیه کار با کودک در سطح قابل قبولی باشد، به این شکل که آرایشگر کودک در برخورد اول و قبل از شروع کار اصلاح باید به استقبال کودک شما بیاید و سعی کند با او ارتباط صمیمی بگیرد چون فقط و فقط در همین حالت است که فرشته نازنین شما احساس خش آیندی پیدا می کند و به آرایشگر خود اجازه اصلاح مو را می دهد و همانطور که می دانید کیفیت کار به میزان همکاری کودک بسیار ارتباط دارد. ما در مجموعه آرایشگاه کودک موپیچ اصفهان همواره سعی نموده ایم علاوه بر داشتن محیطی شاد همراه با جوایز کودکانه اخلاق و روحیه ای متناسب با کار با کودکان را داشته تا بتوانیم باعث خرسندی و شادمانی شما همراهان گرامی شویم.

آرایشگاه پسرانه کودک | آرایشگاه دخترانه کودک

آرایشگاه پسرانه کودک
آرایشگاه دخترانه کودک 

در سالن مخصوص کودک موپیچ همکاران توانمند مجموعه که دارای مدارک بین المللی و همگی متخصص پیرایش کودک می باشند، توانایی انواع کوتاهی های روز دنیا در سبک های دخترانه و پسرانه را دارند. شما همراهان گرامی میتوانید با رزرو وقت قبلی از خدمات مجموعه ما بهره مند شوید.
آرایشگاه کودک و پیرایش موی کودکان، تجربه‌ای خاص و متفاوت برای کودکان فراهم می‌کند. با رفتن به آرایشگاه کودک، کودکان می‌توانند احساس خاصی از خودکارسازی داشته باشند و به عنوان شخصیتی مستقل و جدید شناخته شوند. این تجربه می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس، تقویت خلاقیت و رشد شخصیتی کودکان شود.

مدل موی جدید کودک
مدل موی کودک دخترانه
مدل موی کودک پسرانه
مدل موی کودک دو قلو
مدل موی کودک سایه روشن
مدل موی کودک
مدل موی بچه گانه
مدل موی جدید کودک
مدل موی کلاسیک کودک
مدل موی فشن کودک
مدل موی جذاب کودک پسرانه

همواره اصلاح موی کودکان یکی از دغدغه های اصلی والدین بوده است. آن طور که حتی گاهی پدر و مادر کودک حاضر به بلند شدن و نامرتب بودن موی سر بچه ها هستند ولی از بردن آن ها به آرایشگاه امتناع می کنند که البته در بیشتر مواقع باید به آن ها حق داد. تیم آرایشگران موپیچ علاوه بر خدمات رسانی و پیرایش تخصصی کودک در سالن مخصوص، با توجه به درخواست جمع کثیری از مشتریان این امکان را فراهم نموده که آرایشگر تخصصی کودک به منزل شما اعزام شود. تجربه نشان داده است که اصلاح موی کودکان در منزل (محیط شناخته شده کودک، همراه با اسباب بازی ها و وسایل مورد علاقه) بسیار به روند اصلاح کمک میکند و در اکثر مواقع کودک شما اصلا متوجه کوتاه شدن موهای خود نمی شود و به راحتی و در کوتاه ترین زمان و نتیجه کار با کیفیتی عالی خواهد بود.
آرایشگر مخصوص کودک با ابزار تخصصی (سیار و مناسب محیط منزل) به محل مورد نظر شما اعزام می گردد و در کوتاهترین زمان ممکن کار با کیفیتی را به شما عزیزان ارائه می دهد. می توانید کودک خود را مقابل تلوزیون و در حال مشاهده کارتون مورد علاقه و یا حتی در اتاق بازی و در بین اسباب بازی های مورد علاقه اش قرار دهید و در همین حال آرایشگر ماهر کودک به کار خود مشغول شود. 
شما همراهان گرامی جهت آرایشگر در منزل برای کودک می توانید با ما در تماس باشید.

پاسخ به برخی از سوالات برای آرایشگاه کودک

بله، برای راحتی و آسودگی کودک دلبند شما ابزار مخصوص آرایشگاه کودک می باشد که با کمترین خطا و بهترین کیفیت کار اصلاح مو انجام گیرد.
بله، در پیرایش کودک اصفهان موپیچ برای نوزاد ها هم خدمات اصلاح صورت می گیرد.
محیط آرایشگاه در تجربه اول کودک می تواند خاطره ی بدی را برای وی رقم بزند و این تجربه بد در ذهن او تا سال ها باقی بماند و در هر مرتبه اصلاح در برابر آمدن به آرایشگاه و کوتاهی مو مقاومت نشان دهد از این رو تیم موپیچ آماده خدمات رسانی در منازل شما مشتریان گرامی می باشد و پیشنهاد میکنیم تجربیات اول کودکتان برای کوتاهی مو در منزل خودتان باشد و سپس بعد از چند جلسه و آمادگی ذهنی وی را به سالن مخصوص کودک بیاورید.
در آرایشگاه کودک اصفهان موپیچ، آرایشگران متخصص کودک حضور دارند و با روانشناسی آن ها آشنا هستند. قبل از اصلاح مقدمات و آمادگی ذهنی را برای فرزند شما فراهم میکنند با این حال ما سعی میکنیم با محیطی شاد، عروسک، برنامه کودک و حتی دادن جایزه و تشویق کودک به کوتاهی مو در بهترین حالت خدمات اصلاح کودک را به سرانجام رسانیم.
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.