advertise

پروتز مو در اصفهان

بهترین مرکز پروتز مو در اصفهان

مرکز تخصصی زیبایی موپیچ با تکیه بر دانش فنی و سابقه فعالیت خود در زمینه زیبایی انجام خدمات پروتز مو در اصفهان را با بالاترین کیفیت اجرا می کند. در موپیچ به کمک نیروی متخصص، مجرب و مسلط بر متدهای روز دنیا تمامی خدمات ترمیم مو با بالاترین سطح کیفی به مشتریان ارائه خواهد شد. در موپیچ موهای صد در صد طبیعی روی سر مشتریان نصب می‌شود و از پوستیژ مو استفاده نمی‌شود، همچنین از بهترین چسب های ارگانیک پروتز مو استفاده می‌شود.

صفر تا صد پروتز مو در اصفهان

پروتز مو چیست؟

پروتز مو روشی بین کلاه گیس و کاشت مو است . در این روش به جای کاشت مو، موهایی از جنس نانو بوسیله چسب مخصوصی روی سر انسان ثابت می شود. این موها بسیار ظریف و مشبک هستند که خیلی شبیه به بافت پوست سر انسان است. پروتز مو حالتی طبیعی به شخص می دهد.  این روش که یک راه حل موقتی برای افرادی است که بر اثر ریزش مو دچار طاسی و ضعف اعتماد به نفس شده اند به دلایلی که دکر خواهیم کرد مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته است:
- هزینه پایین تری نسبت به کاشت
- نداشتن دوره نقاهت بدون نیاز به جراحی یا بی هوشی
- بسیار طبیعی و حالت پذیر
- نداشتن محدودیت در استحمام تمرین و استخر

پروتز مو در اصفهان | موپیچ

تفاوت پروتز مو با کلاه‌گیس چیست؟

کلاه گیس فقط با نوارهای لاستیکی یا گیره‌های کاغذی به سر متصل می‌شوند، در حالی که پروتز مو با چسب مخصوص روی سر فرد قرار می‌گیرد؛ طوری‌که فرد را قادر می‌سازد تا بدون برداشتن آن ورزش کند، استحمام کند یا به استخر برود. دیگر تفاوت کلاه‌گیس و پروتز این است که پروتز می‌تواند برای ناحیه‌های کوچکتر از سر، مطابق با نیاز مشتری ساخته شود، در حالی که کلاه‌گیس همیشه قطعه‌ای است که تمام سر را می‌پوشاند. به زبان ساده تر افرادی که فقط جلوی سرشان دچار ریزش مو شده یا فقط وسط سرشان خالی از موی طبیعی است می توانند با استفاده از پروتز مو حرفه ای فقط همان ناحیه ها را

مزایای استفاده از پروتز مو

- برای درمان انواع طاسی‌ها مانند آلوپسی آندروژنیک، آلوپسی آره‌تا، بیماران تحت شیمی‌درمانی و… قابل استفاده است.
- نتیجه آن بلافاصله بعد از نصب قابل مشاهده است و دوره نقاهت ندارد.
- قیمت پروتز مو از کاشت مو پایین‌تر است. گرچه دائمی نیست اما یک راه طولانی مدت محسوب می‌شود.
- هیچ محدودیتی برای فعالیت‌های زندگی روزمره فرد از قبیل: ورزش، شنا، استحمام و خواب ایجاد نمی‌کند.
- چون موی استفاده شده در پروتز از موی طبیعی انسان است، محدودیتی درفرم دهی مو و حتی رنگ کردن مو وجود ندارد.
- هیچ مورد منع مصرفی در پروتز مو وجود ندارد.
- پروتز مو در اصفهان یک روش برگشت‌پذیر است و اگر نتیجه مورد رضایت نبود، امکان برداشتن آن وجود دارد.


پروتز مو در اصفهان | موپیچ

پروتز مو چگونه روی سر نصب می‌شود؟

برای نصب پروتز مو روی سر ابتدا لازم است قسمت‌های طاس سر فرد اندازه‌گیری شود، مشتریان پروتز مو انواع مختلفی دارند از افرادی که نیاز به پروتز کامل دارند تا افرادی که فقط برای ناحیه ی کوچکی از سر نیاز به گذاشتن پروتز دارند. اندازه‌گیری دقیق برای طبیعی بودن نتیجه مهم خواهد بود. در مرحله بعدی پروتز مو با توجه به رنگ، جنس، حالت، تراکم و ضخامت موهای طبیعی فرد انتخاب می‌شود. بعد از انتخاب، پروتز مو با استفاده از چسب‌های کراتینه گیاهی یا گیره‌های مخصوص روی ناحیه‌های موردنظر نصب می‌شود. در نهایت برای از بین رفتن مرز بین موهای طبیعی فرد و پروتز مو، و همچنین سلیقه ی مشتری آرایشگر متخصص موهای فرد را اصلاح می کند. معمولا موی به کار رفته در پروتز موی بلندی می باشد با این حال با توجه به نظر نهایی مشتری و صلاحدید آرایشگر موها به صورت طبیعی و ویژه کوتاه می شوند.


چه کسانی شرایط کاشت و پروتز را ندارند؟

- کاشت مو
کاشت هم مانند همه ی عمل های جراحی با خون ریزی همراه است بنابراین کسانی که شرایط عمل جراحی را ندارند باید از این عمل صرف نظر کنند.
باید توجه نمود که اکثرا کسانی که دارای بانک موی ضعیفی هستند بعد از عمل جراحی از این کار پشیمان خواهند شد، چون هم به موی پرپشت دست پیدا نمی کنند و هم آثار عمل جراحی در سر نمایان باقی می ماند.
پرپشت شدن بالای سر بستگی به بانک موی بیمار دارد در نتیجه زمانی بالای سر کاملا پرپشت خواهد شد که بیمار دارای بانک موی مناسب نیز باشد.
پروسه کاشت مو شش ماه تا یک سال خواهد بود

- پروتز مو
چسب پروتز برای کسانی که حساسیت پوستی دارند احتمال عارضه یا التهاب پوستی به همراه دارد.
برای طبیعی تر شدن پروتز حتما باید بانک موی بیمار پر پشت باشد در غیر این صورت تفاوت حجم کنار و بالای سر کاملا نمایان خواهد شد.
چسب پروتز باید هر هفته تعویض شود در غیر این صورت به دلیل اجتماع چربی باعث بوی بد سر انسان و خراب شدن پروتز مو می شود.
پروتز برای افرادی مناسب است که وقت و حوصله مراقبت و رسیدگی و تعویض به موقع چسب را داشته باشند.

حرفه ای ترین مرکز پروتز مو در اصفهان

1.پروتز مو چیست؟
پروتز مو در اصفهان | موپیچ

بروز ترین و حرفه ای ترین پروتز ها را با تیم موپیچ و مشاوران ما تجربه کنید!
در این مرکز پروتز مو به طبیعی ترین حالت صورت می گیرد و قبل از انجام فرآیند جنس و رنگ موی شما حتما در نظر گرفته می شود با توجه به این موارد نزدیک ترین پروتز به جنس و رنگ موی شما تهیه و آماده سازی می شود، موهای ناحیه ای که قرار است پروتز نصب شود تراشیده می شود و پروتز دقیقا در همان ابعاد روی همان ناحیه توسط چسب مخصوص روی سر شما ثابت می گردد. 
بعد از مرحله نصب پروتز آرایشگران متخصص ما با توجه به سلیقه و موقعیت اجتماعی مشتری به کوتاهی و استایل پروتز می پردازد (دقیقا مانند موی طبیعی که نیاز به اصلاح دارد) و به اصطلاح پروتز را با موهای طبیعی شما هماهنگ و یک نواخت می کند. شما همراهان گرامی با تیم مو پیچ می توانید تجربه ی بسیار شیرین برای خود رقم بزنید، تیم ما متشکل از حرفه ای ترین و با سواد ترین افراد اصفهان و ایران در زمینه پروتز مو می باشند.


سالن زیبایی موپیچ

یکی از مهم ترین بخش های پروتز مو توجه آرایشگر و مشتری به جنس و رنگ موی فرد می باشد. برای تمیزی هرچه بیشتر کار و طبیعی جلوه دادن پروتز مو مردانه می بایست حتما جنس و رنگ موی پوستیژ با موی طبیعی فرد هم خوانی داشته باشد. در مجموعه پروتز موپیچ انواع جنس مو ها موجود و در نظر گرفته شده است. پروتز موی فر، پروتز موی مردانه لخت، پروتز موی مردانه در رنگ های مختلف مشکی، خرمایی، جو گندمی و ... با توجه به سلیقه و خاست مشتری در دسترس و قابل اجرا می باشد.


بهرتین پروتز مو اصفهان

بهترین پروتز مو اصفهان را با موپیچ تجربه کنید در مجموعه ما که متشکل از متخصصین این حرفه با مدارک بین المللی و سابقه کار بالای ۱۰ سال می باشند قطعا بهترین تجربه را برای شما فراهم می کنیم. در بهترین پروتز موی اصفهان بهترین و به روز ترین وسایل آرایشگاهی و ترمیم مو به کار رفته و طی جلسات مشاوره رایگان سعی بر این است که نظر و خواست مشتری به خوبی در نظر گرفته شود و همه جوانب کار بین طرفین مورد بحث قرار گیرد و در نتیجه بهترین نتیجه در پروتز مو اصفهان حاصل کار شود . در ادامه شما همراهان گرامی چند نمونه کار از مجموعه مارا مشاهده می کنید تا با کم و کیف کار بیشتر آشنا شوید:

پروتز مو در اصفهان | موپیچ
پروتز مو اصفهان
پروتز مو اصفهان
بهترین پروتز مو اصفهان
قیمت پروتز مو حرفه ای در اصفهان
بهترین مرکز پروتز مو در اصفهان
پاسخ به برخی از سوالات برای پروتز مو در اصفهان
تعویض و ترمیم پروتز مو در اصفهان بسته به نوع استفاده و مراقبت های مشتری (تعداد دفعات استخر رفتن و ..) حداقل ۴۵ روز و حداکثر ۶۰ روز می باشد.
برای نصب پروتز مو در اصفهان شما ابتدا مشاوره رایگان می شوید و در صورت تمایل برای اجرا ۴ روز زودتر رزرو نوبت انجام می دهید
برای رزرو نوبت پروتز مو اصفهان از طریق سایت به آدرس : moopich.ir 
و یا شماره تماس مجموعه موپیچ : ۰۹۱۳۳۰۰۲۳۰۴ با ما در ارتباط باشید.
خیر پروتز مو در اصفهان برای تمام سنین قابل اجرا می باشد و محدودیت سنی ندارد و با توجه به سن و موقعیت اجتماعی مشتری منسب ترین پروتز برای وی کار می شود. 
پروتز مو مانند خیلی از مواد و وسایل مصرفی دارای برند های مختلفی می باشد و در این زمینه بعضی از برند ها محصولات خود را گارانتی می کنند.
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.